NIEBIESKA ISKIERKA PRZYJAŹNI

Nasza placówka wzięła udział w akcji #challengeniebieskiemotyle2021. Zostaliśmy nominowani przez SP Pakoszówkę.

Pomysłodawcą akcji jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Jej celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Nasza społeczność szkolna z wielkim zapałem odpowiedziała na to wyzwanie, a dzieci wykazały się dużą kreatywnością i pomysłowością.

Iskierkę przyjaźni można przekazać w bardzo prosty sposób – ubrać się na niebiesko, wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub wykonać inną dowolną aktywność według inwencji twórczej, zrobić zdjęcia lub filmik z tworzenia pracy i wysłać na swój profil na Facebooku lub przesłać do organizatora na podany adres e- mail . Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Nominujemy :

Szkołę Podstawową w Niebieszczanach oraz Szkołę Podstawową w Prusieku.