Spotkanie z Magikiem

15 listopada do naszej szkoły zawitał  iluzjonista. Magik czarował różne przedmioty: chusty, karty, sznurki oraz piłeczki. We wszystkich etapach występu uczestniczyły dzieci, które bardzo chętnie pomagały iluzjoniście w wykonywaniu jego magicznych sztuczek. Na zakończenie programu dzieci otrzymały drobne upominki  z kolorowych baloników w kształcie zwierzątek i mieczy.

Pokaz iluzjonisty to świetny sposób na urozmaicenie dnia w szkole, dzieci bawiły się fantastycznie, a z ich twarzy nie znikał uśmiech. Duża dawka humoru i świetnej zabawy z pewnością wprawi w dobry nastrój każdego, a odrobina magii pobudzi wyobraźnię dzieci na wiele dni.

P.Petryłka