V miejsce w Półfinale Wojewódzkim naszych chłopców!

W dniu 19 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Czaszynie odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w badmintonie chłopców.

W zawodach rywalizowały Szkoły Podstawowe z Czaszyna, Korczyny, Krosna Łukowego, Poraża, Strachociny, Odrzykonia, Zagórza oraz SP4 z Sanoka.

Nasi zawodnicy w meczach grupowych rywalizowali z Krosnem oraz Sanokiem, pokonując obie szkoły z wynikiem 3:0.

O wejście do półfinału stanęła Nam na drodze Szkoła Podstawowa z Łukowego, z którą niestety przegraliśmy 2:3.

Nasi zawodnicy godnie reprezentowali szkołę, pokazali ducha walki i mimo, że zabrakło trochę szczęścia, należą im się gratulacje.

Szkołę reprezentowali: Filip Mogilany, Kacper Radwański, Wiktor Wolanin.

P.Petryłka