Wspieramy WOŚP

Nasza  szkoła dołączyła do konkursu na największą liczbę kroków, który przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – VIII i odbędzie się w terminie  24 stycznia – 6 lutego 2022, a  stanowić będzie rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły.
Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyKażdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

Rywalizować będą nie tylko szkoły, także uczniowie indywidualnie mogą wygrywać nagrody rzeczowe zdobywając kolejne poziomy aktywności (Levele) oraz startując między innymi w różnych wyzwaniach.

Wynikiem Szkoły w rankingu międzyszkolnym będzie suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co da równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Zapraszamy do udziału!

Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".

Instrukcja_Rejestracji.01.pdf (mcusercontent.com)

FAQ_Pho3nix_App.docx (mcusercontent.com) - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.