DZIEŃ BABCI I DZIADKA – 2022 w klasie zero i przedszkolu

Co roku w naszym kalendarzu pojawiają się dwa ważne święta. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka.

Epidemiczne czasy spowodowały, że dziadkowie już po raz drugi z okazji swojego święta muszą zadowolić się spotkaniami organizowanymi za pomocą Internetu.

W tym roku także nasze przedszkolaki oraz klasa zero przygotowali filmy ze swoim występem, w którym śpiewają i recytują wierszyki.

Zachęcamy więc wszystkie Babcie i Dziadków, aby wygodnie zasiedli przed monitorem komputera  i przy zrobionej przez wnuczęta kawce lub herbatce obejrzeli artystyczne popisy swoich milusińskich.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy, uśmiechu, a może nawet i odrobiny wzruszenia.

Występ klasy zero i punktu przedszkolnego