Wycieczki do ciekawych zakątków Strachociny

Piękna słoneczna pogoda, która ostatnio nam dopisuje, sprzyja pieszym wędrówkom. Przedszkolaki i kl. „0”  codziennie wychodzą na spacery i zwiedzają piękne miejsca swojej „Małej Ojczyzny”.  Dzieci pod opieką swoich wychowawców odwiedziły Zgromadzenie Sióstr Zakonnych w Strachocinie. Obejrzały tam piękny ogród pełen kwiatów i drzew; rozmawiały z Siostrami, nauczyły się piosenki i modlitwy. Na Bobolówce przedszkolaki podziwiały piękne alejki i modliły się do Świętego Andrzeja Boboli. A po spacerze piekliśmy kiełbaski na grillu. Zwiedziliśmy również ogród pana Bogdana Mieleckiego i piękny staw pełen małych rybek. W ogrodzie państwa Jankowskich dzieci bawiły się na palcu zabaw, korzystając z atrakcyjnych zabawek i częstując się na pikniku, który przygotowała pani Patrycja Jankowska. Dzień Dziecka klasa zero świętowała nad stawem u pana Sławomira Barzyka, podziwiając piękne ryby i karmiąc je. A przy tej okazji dzieci poznały sekrety i ciekawostki związane z życiem ryb.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły zorganizować i uatrakcyjnić piesze wycieczki dzieci po najbliższej okolicy.