Piknik Rodzinny

5 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Na tę okoliczność przygotowano moc atrakcji dla dzieci jak i rodziców. Mogliśmy podziwiać pokazy taneczne Mażoretek oraz popisy instrumentalne uczniów uczęszczających do Społecznego Ogniska Muzycznego w Sanoku. Dużym zainteresowaniem cieszył się Dmuchany zamek oraz  przejazdy quadem. Nie zabrakło konkurencji sportowych, w których uczniowie wraz z rodzicami mieli okazję wykazać się sprawnościami m.in. w rzutach piłką do kosza, rzutem ringo oraz przenoszeniem materacy na czas. Dodatkowo wszyscy uczestnicy imprezy mogli zakosztować smakołyków z grilla, słodkości i lodów.

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji sportowych oraz  dla  przedstawicieli Rady Rodziców i pracowników obsługi  za pracę przy organizacji pikniku.