Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dzień 24 czerwca 2022 rozpoczęliśmy na placu apelowym od uroczystego podniesienia flagi państwowej na maszt i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie wszyscy  udaliśmy się do kościoła na  mszę świętą pod przewodnictwem Ks. Tomasza Sieradzkiego.

Po powrocie do szkoły  świętowanie rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu szkoły oraz przekazania sztandaru przez uczniów klasy VIII pocztowi złożonemu z uczniów klasy VII.

Następnie wyróżnieni uczniowie odebrali nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem z rąk Pana Dyrektora Andrzeja Cecuły oraz przedstawiciela Rady Rodziców Pana Sławomira Barzyka. W dalszej kolejności Pan Dyrektor wręczył Rodzicom listy gratulacyjne za wyniki w nauce ich pociech oraz podziękowania za pracę na rzecz szkoły. Absolwenci pożegnali się z całą społecznością szkolną przygotowanym przez siebie programem artystycznym, a uczniowie klasy III pięknym występem   pożegnali się  z edukacją wczesnoszkolną i swoją Panią Wychowawczynią.

Ostatnim punktem uroczystości były życzenia i drobne upominki przygotowane przez uczniów klasy VII dla starszych kolegów i koleżanek.

Pan dyrektor podziękował wszystkim za wspólnie spędzony czas. Nauczycielom za trud nauczania i wkład pracy. Uczniom za osiągnięte wyniki w nauczania, Rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły, a Pracownikom szkoły za dbanie o codzienny ład i porządek

Po uroczystości w hali sportowej uczniowie odebrali w klasach świadectwa z rąk swoich wychowawców

Dziękujemy wszystkim: nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, uczniom, rodzicom. Dziękujemy za pracę. Dziękujemy za współpracę. Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji. Absolwentom – dostania się do wymarzonej szkoły. Życzymy wypoczynku. Za dwa miesiące spotkamy się, by rozpocząć nowy rok szkolny.