Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2022/2023

W słoneczny czwartek 1 września 2022 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Najpierw o godzinie 9.00, odbyła się uroczysta Msza Święta, następnie w zwartym orszaku z pocztem sztandarowym na czele przeszliśmy do szkoły. Odśpiewaniem hymnu narodowego rozpoczęliśmy dalszą część uroczystości. Dyrektor szkoły Pan Andrzej Cecuła przywitał wszystkich zebranych gości, nauczycieli, pracowników obsługi szkoły, rodziców oraz uczniów i przedszkolaków. Pan dyrektor podczas swojego wystąpienia podał naszym uczniom kilka wskazówek na nadchodzący okres dziesięciomiesięcznej nauki. Po przemówieniu pana dyrektora najmłodsi uczniowie naszej szkoły, czyli kl. 0 i przedszkolaki, przywitały nowy rok szkolny w krótkim programie artystycznym, śpiewając wesołe piosenki i recytując wierszyki. Po wysłuchaniu jeszcze kilku ogłoszeń organizacyjnych przekazanych przez dyrekcję szkoły wszyscy uczniowie udali się do swoich klas na krótkie spotkanie ze swoimi wychowawcami.