Konkurs na świąteczny wystrój klasy

Na początku grudnia w naszej szkole Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną w klasach. Jego celem było budzenie szacunku do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, ale także integracja młodzieży. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VIII. Każda klasa miała za zadanie przygotować świąteczny wystrój swojej sali lekcyjnej tj. gazetka ścienna, stroik świąteczny, drzewko bożonarodzeniowe, różnego rodzaju formy przestrzenne nawiązujące do symboliki Świąt Bożego Narodzenia. Nagrodą w konkursie był „Dzień bez pytania” wybrany przez zwycięzców, więc wszystkie klasy zabrały się do pracy. Sale lekcyjne szybko zmieniły się w przepięknie ustrojone. 20 grudnia komisja konkursowa dokładnie sprawdziła wszystkie klasy i dokonała oceny na którą składały się przede wszystkim: wkład włożonej pracy, zaangażowanie, oryginalność i pomysłowość. Wybór nie był łatwy, zadecydowały szczegóły takie jak ręcznie robiona przestrzenna choinka na gazetce czy laski cynamonu wiszące w oknach.

Pierwsze miejsce – klasa V. Serdecznie gratulujemy!!!