Zimę żegnamy, wiosnę witamy!

W tym roku pierwszy dzień wiosny przywitał nas chmurami i deszczem, mimo to dzieci przyszły do szkoły w bardzo dobrym humorze i witały wiosnę na różne sposoby. Śpiewały piosenki o wiośnie, bawiły się w wiosenne zabawy, a w ubiorze dzieci dominował kolor zielony. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały piękne bociany, a do doniczek zasadziły nasiona kwiatków. Gdy na dworze się wypogodziło, przedszkolaki wraz z zerówką zabrali wcześniej wykonaną Marzannę, a następnie ją spalili, by przepędzić zimę. Mamy nadzieję, że w końcu nadejdą piękne, słoneczne dni i będziemy mogli cieszyć się wiosną.

E. P.