Znamy już wyniki konkursów

8 czerwca w Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Sanoku zostały ogłoszone wyniki międzypowiatowych  konkursów: „Wirtualne potyczki ortograficzne” – prezentacja  oraz „Kurtyna wyobraźni”– plakat teatralny do utworu Aleksandra Fredry Zemsta. Zainteresowanie konkursami było bardzo duże, łącznie w obydwu wzięło udział ponad 60 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

„Kurtyna wyobraźni” – Weronika Krupianik – III miejsce;Wiktoria Cecuła – wyróżnienie; Paulina Woźniak – wyróżnienie; Michalina Radwańska.

„Wirtualne potyczki ortograficzne” – Kamila Woźniak – wyróżnienie; Paulina Woźniak.

Dziewczyny otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe a szkole została przekazana statuetka za udział w konkursie „Kurtyna wyobraźni”. Gratulujemy!