Awans do Finału Wojewódzkiego naszych zawodniczek

W dniu 18 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Czaszynie odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w badmintonie.

W zawodach rywalizowały Szkoły Podstawowe z Łukowego, Poraża, Strachociny, Odrzykonia, Zagórza oraz trzy sanockie: SP1, SP2 i SP4.

Nasze reprezentantki pierwsze dwa mecze (z SP2 oraz Porażem) wygrały bez większych problemów z wynikiem 3:0. Następnie w półfinale zmierzyły się z faworytkami Turnieju ze szkoły w Odrzykoniu. Walka była  ciężka i  wyrównana do samego końca, ale udało się.

W finale spotkaliśmy się ze szkołą z Zagórza, z którą po zaciętej rywalizacji niestety  przegraliśmy z wynikiem 2:3.

Ostatecznie zajęliśmy II miejsce.

Pomimo przegranej w finale turniej należy zaliczyć do udanych, ponieważ został

osiągnięty cel - awans do finału wojewódzkiego.

Szkołę reprezentowały: Emilia Fydrych, Wiktoria  Patrylak oraz Judyta Hydzik

Naszym zawodniczkom życzymy kolejnych zwycięstw, mocno „trzymając za nie kciuki”.

P.Petryłka