Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2022-2023

W czwartek 22 września w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje pomysły i konkretne działania.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas 1-8 (77 uczniów). Wzięło w nim udział 76 uczniów wybierających swoich przedstawicieli spośród 8 kandydatów.

Po podliczeniu głosów wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodnicząca - Emilia Fydrych

Zastępca – Filip Mogilany

Komisja wyborcza w składzie: Wiktoria Patrylak, Kacper Radwański, Sara Wojtowicz i Wiktor Wolanin czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz szkolnej społeczności.

Opiekun SU: p. Paweł Petryłka