SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE

06 czerwca 2014 r. odbył się

XVII Regionalny Turniej Sprawności Obronnej w Bukowsku.

Nasza reprezentacja zajęła III miejsce

W imprezie wzięło udział sześć szkół gimnazjalnych. Turniej miał charakter konkursu drużynowego rozgrywanego w czterech konkurencjach: bieg sztafetowy, w którym nasza drużyna uzyskała wynik 2 minuty i 17 sek., rzut granatem do celu - uzyskany wynik drużyny to 8 punktów, strzelanie z karabinka sportowego i w tej dyscyplinie uczniowie uzyskali maksymalną ilość punktów 245.

Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Wolanin , Nikodem Radwański, Paweł Woźniczyszyn, Damian Galant, Sylwester Szałankiewicz, Janusz Kłodowski - opiekun p. A. Kołodziejczyk.

W ogólnej klasyfikacji drużyna naszego gimnazjum zajęła III miejsce.

Przyznano także punkty za indywidualną rywalizację w strzelaniu z karabinku pneumatycznego i największa liczbę punktów uzyskał: Krzysztof Wolanin z wynikiem 42 pkt na pięćdziesiąt możliwych, tym samym Krzysztof zajął II miejsce.

Rywalizacja przebiegła bardzo sprawnie w duchu „Fair Play” zakończona pysznym obiadem

w „Zajeździe po Bukowiną”.