ŚLUBOWANIE GIMNAZJALISTÓW

3 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych gimnazjum.

Z dumą w głosie nasi nowi uczniowie złożyli przysięgę na sztandar szkoły, że będą dbać o jej dobre imię, sumiennie wypełniać swoje obowiązki oraz szanować innych. Nie zabrakło prezentacji patrona szkoły Ignacego Łukasiewicza oraz rodaka patrona Polski św. Andrzeja Boboli. Następnie p. dyrektor Andrzej Cecuła  życzył im wielu sukcesów na szkolnej drodze. Po części oficjalnej nadszedł czas na chwilę odprężenia. Starsi koledzy przygotowali zadania, które były wykonywane przez uczniów klas pierwszych na +5. Nad przebiegiem uroczystości czuwała pani Anna Kołodziejczyk i pan Miłosz Kielar, wraz ze swoimi klasami II A i II B, które przygotowały akademię.