Szkolny turniej gry Counter Strike 1.6

W sobotę, dnia 16-01-2010r. o godz. 8 w naszej szkole odbyły się zajęcia z informatyki. Zainteresowanie było duże, udział wzięło 24 uczniów, którzy w pierwszej części zajmowali się zagadnieniami związanymi z instalowaniem systemów operacyjnych i ich konfiguracją. Następnie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się Turniej w grę Counter-Strike 1.6.

Zawodnicy zostali podzieleni na 6 grup po 4 osoby. W grupach rozgrywali pojedynki „każdy z każdym". Następnie po 2 najlepsze osoby z każdej grupy wchodziły do dalszej rywalizacji, w 3 grupach także po 4 osoby. Po 2 zwycięzców awansowało do półfinałowej szóstki, gdzie rozlosowano trzy pojedynki i wyłoniono najlepszą trójkę turnieju. Od samego początku atmosfera była gorąca. Każdy miał opracowaną taktykę gry. Czas spędzony przy treningu, znajomość mapy, refleks to były atuty tych, którzy zwyciężali poszczególne rozgrywki. Turniej to po pierwsze zabawa, ale również odpowiedzialność i umiejętność zaakceptowania warunków ustalonych przez organizatorów. Wszystkim, szczególnie wygranym gratulujemy i życzymy sukcesów (nie tylko w grach komputerowych). Poniżej przedstawiona jest ostateczna kolejność zawodników:

1.Morski Rafał 1.Zubel Jakub 1.Kluska Damian

2.Ślączka Grzegorz 2.Piotrowski Mateusz 2.Maślany Paweł

3.Kafara Dawid 3.Adamiak Mateusz 3.Adamiak Rafał 3.Kurnik Arkadiusz

4.Węgrzyniak Łukasz 4.Gazdowicz Łukasz

5.Olearczyk Krzysztof 5. Łuczka Jakub

6.Maślany Damian 6.Gazdowicz Kamil 6.Abrachamowicz Jarosław 6.Lisowski Łukasz 6.Radwański Bartosz

7.Grzebień Patryk 7.Piotrowska Paulina 7.Niemiec Dawid 7.Wolanin Przemysław

Ze strony uczniów w organizacji pomagali Damian Kluska i Jakub Zubel.

Opieka i prowadzenie współzawodnictwa nauczyciel - Miłosz Kielar