PIŁKA NOŻNA - I MIEJSCE - AWANS DZIEWCZĄT

PIŁKA NOŻNA - TRURNIEJ PIŁKARSKI COCA COLA CUP 23.04.2010 W STRACHOCINIE

G. Strachocina - G. Pobiedno 3:1 Gole: 2 Monika Śliwiak i 1 Justyna Olearczyk
G.Humniska nr 2 - G. Strachocina 3:3 Gole: 2 Monika Śliwiak i 1 Justyna Olearczyk
G.Humniska nr 2 - G. Pobiedno 0:0

W tym roku szkolnym nasza szkoła została wyznaczona na organizatora I etapu rozgrywek turnieju Coca Cola Cup 2010. Po zwycięstwie i remisie zajęliśmy I miejsce i zakwalifikowaliśmy się do następnego etapu. Wygrana sprawiła nam naprawdę niesamowitą satysfakcję, a zapracowała na nią cała drużyna. Fantastycznie spisała się Monika Śliwiak, która strzeliła 4 gole, na szczególne wyróżnienie, w naszym zespole, zasługuje także Justyna Olearczyk - 2 gole. Świetnie radziły sobie Agnieszka Indyk, Marcelina Hydzik i Diana Kurnik, które cechowała zdecydowana, pełna zaangażowania gra w obronie, a z bardzo dużym wyczuciem broniła naszej bramki Barbara Galant (m.in. obroniony rzut karny!). Nie odnieślibyśmy zwycięstwa bez dobrej postawy naszych pozostałych zawodniczek: Pauliny Piotrowskiej, Angeliki Dżugan, Katarzyny Adamiak i Marleny Wroniak. Opieka i prowadzenie zespołu Miłosz Kielar.