Punkt Przedszkolny

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w grupie „SÓWEK” z Punktu Przedszkolnego odbyła się 19 listopada. Małym artystom w tym ważnym dniu towarzyszył Pan Dyrektor, Pani Pedagog, rodzice oraz wychowawcy. Dzieci z uśmiechem na twarzy zaprezentowały przygotowane...

Akcja „Szkoła do Hymnu ”.

10 listopada o godzinie 11.11 uczniowie Zerówki i Przedszkola, wraz z nauczycielami i pracownikami Szkoły upamiętnili 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Podczas uroczystości został odśpiewany hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

Z tej okazji powstała również tablica o...

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 10 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z punktu przedszkolnego. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej,...

Projekt edukacyjny: " Piękna Nasza Polska Cała"

W tym roku szkolnym, dzieci z punktu przedszkolnego wraz z nauczycielami przystąpili do międzynarodowego projektu" Piękna Nasza Polska Cała", którego celem jest kształtowanie patriotycznych postaw u najmłodszych. 

Kodeks Przedszkolaka

Początek roku jest czasem, kiedy wspólnie z dziećmi ustalamy zasady i reguły obowiązujące w grupie. W tym roku szkolnym postanowiliśmy, przybić pieczęć naszej dłoni, na znak tego, że wszyscy w pełni zgadzają się z kodeksem. Wszystkie dzieci obiecały że będą go bacznie...

NA GÓRĘ