Wyjazd uczniów klas 6, 7 i 8
9 kwietnia 2025r. uczniowie klas 6, 7 i 8 uczestniczyli w wyjeździe do Sanoka. Zaczęli od rekreacji. Ponad dwie godziny sprawdzali moc swoich mięśni na ściance wspinaczkowej, mierząc się jednocześnie ze strachem przed wysokością. Zajęcia te okazały się również doskonałym...
2025-04-09
