Dla rodziców
Wyzwanie „Majówka bez ekranu” – zaproszenie do wspólnej przygody!
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Zbliżająca się majówka to idealny czas, aby naładować własne „baterie”, a tym elektronicznym dać nieco odpocząć. Jako pedagog szkolny zapraszam całą naszą społeczność do udziału w wyzwaniu „Majówka bez ekranu”.
Dlaczego warto?
2026-05-01
Strona: 1/3
- Strona 1
- Strona 2
- Strona 3
- Następna strona
- Ostatnia strona
