Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki,

jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

19 czerwca 2019r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019, podczas którego najlepszym uczniom wręczono świadectwa, nagrody oraz dyplomy. W apelu uczestniczyły dzieci, młodzież i ich rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz pracownicy obsługi szkoły.

Był to dzień pełen radości a zarazem wzruszeń. Żegnaliśmy kończących pracę w naszej Szkole nauczycieli oraz odchodzące na emeryturę wieloletnie pracownice obsługi.

Był to także czas ,,rozstania” z gimnazjum. Honorowego pożegnania sztandaru szkoły dokonali dyrektor Szkoły, wychowawcy klas gimnazjalnych oraz uczniowie klas trzecich gimnazjum.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz klasy 8 pożegnali się ze wszystkimi zabawnymi scenkami z życia szkoły, piosenką oraz wierszem.

Na koniec dyrektor p. Andrzej Cecuła podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzył udanych, bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.