Mikołajki klasowe inaczej

Dzień 16 grudnia 2019 r. był dla nas - uczniów klasy piątej, szóstej, siódmej i ósmej dniem wyjątkowym, bowiem to dzisiaj zrealizowaliśmy masz pomysł na mikołajki klasowe.

Zamiast wzajemnie obdarowywać się prezentami, pojechaliśmy wszyscy do Sanoka na sztukę teatralną pt. ,,Chłopcy z Placu Broni”.  Dzięki wspaniałej grze aktorów, scenografii i oprawie wizualno – muzycznej mogliśmy przeżywać na nowo losy bohaterów, których znaliśmy ze szkolnej lektury.

Po spektaklu, podzieleni na dwie grupy, bardzo miło spędzaliśmy czas, jaki pozostał nam do powrotu. Jedni świetnie bawili się przy muzyce na lodowisku, inni na sali zabaw w sanockim Sokoliku. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, gdzie czekał na nas obiad.