Konkursy wiedzy religijnej

Przełom listopada i grudnia to dla sporej liczby uczniów czas pierwszych zmagań w szkolnych etapach olimpiad i konkursów przedmiotowych.

Wśród nich, niesłabnącą popularnością cieszą się te, które sprawdzają wiedzę religijną i dają możliwość zapoznania się z życiem wyjątkowych dla nas Polaków osób. Organizatorzy tegorocznej edycji Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach, zaprosili uczniów klasy 7 i 8 do zapoznania się z życiorysem św. Jan Pawła II. Z kolei uczniowie klas 5, 6 i 7 w Konkursie Biblijnym sprawdzali swoją wiedzę ze znajomości wybranych rozdziałów Ewangelii św. Mateusza, rozwiązując konkursowy test skoncentrowany wokół tematu „Eucharystia daje życie”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w zmaganiach konkursowym. Zwycięzcom, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnych etapach, życzymy powodzenia i wytrwałości w przygotowywaniu się do dalszej rywalizacji.