KONKURS PLASTYCZNY "IGNACY ŁUKASIEWICZ - PATRON MOJEJ SZKOŁY"

Jak co roku 4 grudnia przypada „Barbórka” – święto osób pracujących w przemyśle wydobywczym oraz geologów. To również święto patrona naszej Szkoły – Ignacego Łukasiewicza, twórcy przemysłu naftowego.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów do udziału

w konkursie plastycznym

„Ignacy Łukasiewicz – patron mojej Szkoły”.

Główne założenia konkursu:

1. Popularyzacja tematyki dotyczącej przemysłu naftowego oraz życia i działalności naukowej Ignacego Łukasiewicza.
  2. Rozwijanie umiejętności plastycznych.

Warunki uczestnictwa:

Konkurs jest adresowany do uczniów klasy „0” oraz klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie.Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę plastyczną pt.: „Ignacy Łukasiewicz – patron mojej szkoły”.

Forma i technika wykonania prac:

1. Technika wykonania prac jest dowolna.
  2. Praca powinna być wykonana w formacie A4.
  3. Uczestnik zgłasza tylko jedną pracę wykonaną samodzielnie.
  4. Każda praca powinna być podpisana (imię, nazwisko, klasa).

Kryteria oceny pracy:

1. Samodzielność wykonania i wkład pracy ucznia.
  2. Nawiązanie do życia i działalności naukowej Ignacego Łukasiewicza.
  3. Estetyka wykonania prac, wrażenia artystyczne, oryginalność pomysłu.

Komisja oceniająca: oceny prac dokona komisja, w skład której wejdą nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Strachocinie. Oceniane będą prace w podziale na dwie grupy wiekowe: kl. 0–III oraz kl. IV-VIII.

Terminy:

1. Wykonane prace należy złożyć w Bibliotece Szkolnej do dnia 29 listopada 2021 r.
  2. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się do dnia 10 grudnia 2021 r.