Wystawa kolekcjonerska

Ostatnio uczniowie klasy trzeciej podczas zajęć rozmawiali o swoich zainteresowaniach i pasjach. Można było usłyszeć o sporcie, tańcu, muzyce czy motoryzacji. Okazało się także, że dzieci posiadają różnego rodzaju zbiory. Padł pomysł, aby pochwalić się nimi innym. Trzecioklasiści przygotowali wystawę swoich kolekcji. Można było na niej zobaczyć zbiory biżuterii, małych samochodzików, minerałów, maskotek, aniołków, karteczek z samochodami, znaczków, drewnianych kotków, ozdobnych pocztówek, starych monet, kamieni czy magnesów. Każdy właściciel opowiadał zwiedzającym o swoich skarbach.
Wystawę odwiedził Pan dyrektor, nauczyciele, uczniowie klas 0-2 oraz przedszkolaki. Wszystkim bardzo się podobała.
Klasa III ma nadzieję, że udało się kogoś zarazić pasją zbieractwa. Kolekcjonowanie bowiem pomaga wyrażać zainteresowania, a także poszerzać swoją wiedzę.