Mikołajkowy Piknik Naukowy w Bóbrce.

W dniu 6 grudnia uczniowie kl. I i II uczestniczyli w” Mikołajkowym Pikniku Naukowym”, zorganizowanym na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce sponsorowanym przez PGNiG i ORLEN.

Już przy wejściu każdy z uczestników otrzymał czapkę mikołajową, która wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Program zapewniał wiele atrakcji m.in: zabawy przy muzyce z Elfami, skorzystanie z foto budki, spotkanie z Mikołajem i wręczenie upominków. Można było też zwiedzić obiekt, ale ze względu na niesprzyjającą aurę, nie udało nam się zrealizować zamierzonego celu. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócimy do Bóbrki, by poznać bliżej historię tego pięknego miejsca.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie organizatorom. Były to niezapomniane chwile sprzyjające integracji dzieci z różnych szkól. Opiekunami grupy były wychowawczynie: Agata Kozieradzka i Elżbieta Nisiewicz.