Wycieczka klasowa do Bajkowej Krainy Pogranicza

21 czerwca był dla uczniów klasy I i II dniem pełnym atrakcji, wrażeń i emocji. Uczniowie tych klas odwiedzili Baśniową Krainę Pogranicza w Odrzechowej, gdzie w malowniczym i urokliwym miejscu mieli możliwość spędzić miło czas, korzystając z bogatej oferty przedstawionej przez stowarzyszenie ”Dorzecze Wisłoka”. Po przybyciu na miejsce organizatorzy powitali wszystkich uczestników i zaprosili dzieci do zabawy na placu zabaw. Na dzieci czekały huśtawki, zjeżdżalnie, drewniane domki, ścianka wspinaczkowa, siatki linowe, gokarty i inne urządzenia do aktywnego spędzania czasu. Wszyscy doskonale się bawili. Wiele emocji wzbudziły warsztaty indiańskie i mydlane. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały opaski indiańskie, łapacze snów, a także puszczały bańki mydlane.  Po tak aktywnym spędzeniu czasu wszyscy mieli możliwość delektować się smacznymi naleśnikami oraz lodami.

Z wycieczki pełnej wrażeń i niespodzianek uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Warto odwiedzić to miejsce.

Agata Kozieradzka i Elżbieta Nisiewicz.