Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej w Strachocinie

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki najmłodsi uczniowie niewątpliwie zasłużyli sobie na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w poniedziałek 4 lutego.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Pięknie udekorowana sala zachęcała do szampańskiej zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów, czarodziejów, wróżek, księżniczek i innych postaci.

Podczas kilkugodzinnej imprezy atrakcji zapewnił nam zespół animatorski. Miłym akcentem na zakończenie było obdarowanie najmłodszych paczkami przygotowanymi przez Radę Rodziców.

Rada Rodziców składa podziękowanie za wsparcie finansowe i zaangażowanie w organizację zabawy choinkowej firmom: Uni-Front i Meblo-San oraz pani Barbarze Cisek.