CZYTAMY Z MISIEM

W ramach  akcji promującej czytelnictwo dzieci w wieku przedszkolnym „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” do punktu przedszkolnego i kl. „0” została zaproszona siostra zakonna Barbara ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rycerstwa Niepokalanej w Strachocinie

Siostra Barbara przeczytała dzieciom Opowieści Biblijne; pierwszą o Królu Dawidzie, a drugą o Zacheuszu. Przedszkolaki z wielką uwagą słuchały tekstu, a zaciekawione opowieściami zadawały mnóstwo dodatkowych pytań.  Siostra Barbara nagrodziła też dzieci najbardziej aktywne i te które znały odpowiedzi na pytania dotyczące przeczytanego tekstu.

Nauczyciele wychowania przedszkolnego i bibliotekarka  szkolna bardzo serdecznie dziękują siostrze Barbarze za poświęcony czas i czytanie naszym przedszkolakom.