Wycieczka komunijna trzecioklasistów.

14 czerwca uczniowie klasy trzeciej wraz z rodzicami i wychowawczynią udali się  na wycieczkę komunijną na Święty Krzyż i do Bałtowa, aby podziękować za  dar Eucharystii. Uczestnicy wyjazdu mieli możliwość  modlitwy i zwiedzenia zespołu klasztornego Świętego Krzyża z kaplicą Krzyża Świętego, Muzeum Misyjnym, kościołem Św. Trójcy i krypty, w której spoczywa Jeremi Wiśniowiecki. Następnie z wieży kościelnej podziwiali panoramę, okolicznych miejscowości. Kolejnym punktem wyjazdu był  Park Jurajski w Bałtowie– krainie dinozaurów. Przesłaniem tego miejsca  jest szeroka edukacja przybliżająca najstarsze dzieje świata.

Wycieczka pozwoliła dzieciom poznać  miejsca kultu religijnego, a także dostarczyła wielu wrażeń i pozwoliła na miłe spędzenie czasu w otoczeniu najbliższych osób.