III GMINNY KONKURS O ŚW. ANDRZEJU BOBOLI

FINAŁ III GMINNEGO KONKURSU

15 czerwca br. w naszej szkole odbył się Finał III Gminnego Konkursu Wiedzy oraz Plastycznego o św. Andrzeju Boboli. W trakcie tegorocznego finału oceniono nie tylko wiedzę ale także prace plastyczne, które wykonali uczniowie ze szkół terenu Gminy Sanok. W tym roku udział w finale wzięli uczniowie ze szkół w Pakoszówce, Kostarowcach, Niebieszczanach oraz w Strachocinie. W konkursie wiedzy I miejsce w SP zajęła Ewa Dobosz z Kostarowiec, Gimnazjum: Diana Kurnik ze Strachociny, w konkursie plastycznym w SP Aleksandra Żyłka z Kostarowiec, Gimnazjum: Agnieszka Indyk. Szczególne podziękowania kierujemy wszystkim sponsorom, którzy na rzecz konkursu ufundowali ciekawe i wartościowe nagrody, a byli to: Marzena Daszyk, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku, PGNiG w Sanoku, PZU oddział w Sanoku, PBS w Sanoku. Konkurs wraz z Dyrektorem szkoły przeprowadzili: A. Cecuła n-l bibliotekarz, M. Wiszyńska pedagog i ks. Ł. Pałacki.