Wycieczka klasy II b

„Cudze chwalicie - swego nie znacie" takim hasłem można określić temat wycieczki klasy II b, która 17 czerwca wybrała się zwiedzać najbliższe okolice.

Wielkim zaskoczeniem dla uczniów był położony w okolicach Krosna rezerwat Prządki, który ukazał im majestat i piękno przyrody. Wspólnie z paniami Elżbietą Dobosz i Izabelą Haduch uczniowie odwiedzili Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce (miejsce pracy Ignacego Łukasiewicza - patrona naszej szkoły),  zamek w Odrzykoniu (opisany przez Aleksandra Fredro w dramacie „Zemsta") oraz wypili kubeczek wód leczniczych w Rymanowie Zdroju.  Wszyscy w doskonałych humorach spędzili dzień poza murami szkoły rozpoczynając tym samym okres wyjazdów wakacyjnych. Ciekawe ilu uczniów w taką trasę zaprosi rodziców i rodzeństwo?