WYCIECZKA ROWEROWA

PIERWSZA WYCIECZKA ROWEROWA KLASY IA
W RAMACH "KOŁA TURYSTYKI ROWEROWEJ"

12 października 2010r. klasa IA pojechała na wycieczkę rowerową, na trasie: Strachocina - Kostarowce - Pisarowce - Kostarowce - Strachocina - Pakoszówka. Odjazd nastąpił sprzed budynku szkoły o godz. 1200, a cały przejazd zakończył się o godz. 1600 w Pakoszówce. W połowie drogi nastąpiła przerwa na odpoczynek, w domu ucznia Huberta Sosnowskiego, rodzice: Państwo Iwona i Krzysztof Sosnowscy przygotowali dla wszystkich pieczoną kiełbaskę, ciastka i napoje. Przez całą 15 km. trasę uczniom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Opiekę nad grupą pełnili nauczyciele: Anna Kołodziejczyk i Miłosz Kielar. Dyrektor i opiekunowie składają podziękowania Państwu Sosnowskim za bardzo serdeczne przyjęcie dzieci.