PASOWANIE NA UCZNIA - Będę starać się być dobrym i uczciwym

Będę starać się być dobrym i uczciwym
Będę strzegł honoru i dobrego imienia szkoły
Będę strzegł tego co piękne - tak w dniu 28.10.2010r.

w obecności rodziców i gości ślubowali uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Strachocinie. Po pełnym wrażeń i emocji programie artystycznym oraz po złożeniu Przysięgi na Sztandar Szkoły i przypieczętowaniu jej odciskiem palca w kronice szkolnej, uczniowie zostali pasowani na ucznia przez dyrektora mgr Andrzeja Cecułę, a tym samym przejęciu do grona społeczności szkolnej.

Na zakończenie tradycyjnie już dzieci obdarowane zostały wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez SIiTNiG w Sanoku.

Upominki, pamiątkowe dyplomy i ciepłe słowo dyr. mgr Andrzeja Cecuły oraz wychowawcy Elżbiety Nisiewicz były dodatkiem do radości i dumy malującej się na twarzach pierwszoklasistów. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością:

• Dyrektor SAPO p. Anna Hałas
  • Przedstawiciel SIiTNiG p. Wiesław Turzański
  • przew. R.R. p. Edmund Futyma
  • Nauczyciele kształcenia zintegrowanego oraz ks. Witold Burda.