Pasowanie na ucznia.

Jestem uczniem klasy pierwszej.Smile

„To ślubowania nadszedł już czas, pierwszy egzamin na ucznia dziś zdasz…….”

20 października to niezapomniany dzień dla pierwszaków. Dzisiaj bowiem stali się oni pełnoprawnymi uczestnikami szkolnej społeczności. W uroczystości wzięli udział również rodzice nauczyciele, przewodniczący Rady Rodziców -p. Edmund Futyma oraz gość honorowy Prezes Oddziału SIiTPNiG w Ustrzykach Górnych p. Wiesław Turzański. Zanim jednak Pan Dyrektor Andrzej Cecuła dokonał pasowania, uczniowie I klasy zostali zaczarowani przez złą wróżkę. Aby stać się prawdziwymi uczniami pierwszaki udały się w podróż do czterech krain. Podczas tej wyprawy dzieci musiały udowodnić, że potrafią śpiewać, recytować oraz posiadają już bardzo dużą wiedzę i umiejętności. Po odbytej podróży dobra wróżka odczarowała dzieci, które zamieniły zdobyte  symbole  na uczniowskie dyplomy pasowania na ucznia wręczone przez pana dyrektora i wychowawczynię Agatę Kozieradzką.  Na koniec uroczystości p. Wiesław Turzanski obdarował pierwszaków upominkami ufundowanymi  przez  PGNiG.