DYSKOTEKA

30 maja w naszej szkole, odbyła się kolejna dyskoteka, a mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Tego dnia, świetnie bawiliśmy się przez trzy godziny, przy muzyce, którą doskonale wyszukiwał i dobierał nasz DJ. Chociaż frekwencja nie była 100-procentowa, nie wpłynęło to na szaleństwa taneczne, jakie miały miejsce na sali. Kilkakrotnie DJ dostarczył nam czułości, kiedy to świetlica rozbrzmiewała od rytmów tzw. „Chusteczki”, a my mogliśmy się owymi chusteczkami wymieniać. Na jakiej zasadzie odbywała się transakcja? Oczywiście coś za coś. Chusteczka, za ciepły i miły uścisk tego, kto miał ją dostać w swoje ręce. Niejednokrotnie również tańczyliśmy „Kaczuszki” , zapominając o zmęczeniu i obolałych nogach. Tak bardzo zatraciliśmy się w zabawie, że gdy zapaliło się światło, a muzyka została wyłączona, zaczęliśmy  tańczyć do dźwięków wydawanych przez nas samych. Końcem końców, opuściliśmy salę, a po drobnych porządkach udaliśmy się do domu.

Uczniowie pragną podziękować nauczycielom i rodzicom, którzy zgodzili się zostać opiekunami dyskoteki; zabawa była przednia.