Mikołajkowa impreza charytatywna.

"Człowiek tyle jest wart ile potrafi dać drugiemu" - Ignacy Łukasiewicz

Dnia 8 grudnia odbyły się "Charytatywne Mikołajki"

dochód przeznaczony dla chorej uczennicy.

Na program złożyły się:

ZUMBA dla wszystkich - prowadzenie Lucyna Wojdyła

pokaz UKS SPARTANIE z Zahutynia - Mirosław Kaźmierczak

pokaz KARATE grupy Kyokusin z Brzozowa

malowanie twarzy - Elżbieta Barańska

W casie ćwiczeń i pokazów można było posmakować pierniczków upieczonych i dekorowanych przez uczniów kl. II szkoły podstawowej i członków klubu "Kłębek" (pieczenie i dekorowanie  pierników odbyło się kilka dni wcześniej  pod opieką pań: pracownik ODR Sanok M. Osękowskiej, wych J. Pielech, n-l bibl. A. Cecuły,  swój wkład w to działanie włożył równiez zespół obrzędowy "Strachoczanie" - produkty) kupić kartki świąteczne wykonane przez uczniów kl. I szkoły podstawowej (wych E. Nisiewicz). Wszystkich, którzy nas w tym dniu odwiedzili witali "Charytatywni św. Mikołajowie",, w rolę których wcielili się uczniowie kl. 3B gimnazjum (wych J. Gulbinowicz), i dekorowali  nasze ubrania margaretkami. (G. Klimkowski)

Organizatorzy - FIRMA FINANSOWA ZŁOTÓWKA (Lucyna i Daniel Wojdyła) oraz ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRACHOCINIE

DZIĘKUJĄ

każdemu kto wziął udział i wsparł cel dla którego przedsięwziecie było realizowane.

Dziekujemy również rodzinie Weroniki .