Mikołajki mogą być jak z bajki ...

Czerwony płaszczyk, czapeczka
wszyscy na pewno go znają
to nie czerwony kapturek
jasne - mówię - o świętym Mikołaju!

Dzień 5 grudnia 2013 roku okazał się dniem wyjątkowym w naszej szkole, ponieważ tego dnia odwiedził nas od dawna wyczekiwany

gość - Święty Mikołaj ze swymi pomocnikami.

Wszystkie dzieci czekały na Niego z wielką niecierpliwością. Czy Św. Mikołaj o nas pamięta? Czy zawita do naszych klas? Mikołaj pamiętał o wszystkich. Odwiedził punkt przedszkolny, klasę „0”, szkołę podstawową i gimnazjum – i dla każdego miał upominki i słodyczeOczywiście Mikołaj zanim sięgnął do swojego worka zadawał dzieciom mnóstwo pytań, chętnie też wysłuchiwał przygotowanych dla niego piosenek i wierszyków. Trema spowodowana wizytą niezwykłego gościa szybko mijała, na twarzach uczniów gościły szerokie uśmiechy. Każdy był zadowolony z otrzymanego prezentu i ochoczo pozował do zdjęć.

Bardzo gorąco dziękujemy Mikołajowi, że nie zapomniał o naszej szkole i obiecujemy, że w przyszłym roku też będziemy na niego czekać.