Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Tradycyjnie – jak w każdym roku w naszej szkole odbył się konkurs związany ze Świętami Bożego Narodzenia, a tematem tegorocznego konkursu była najpiękniejsza ozdoba, którą można zawiesić  na choince. Dzieci ze szkoły podstawowej, przyniosły przepiękne prace – cukierkowe bombki, aniołki, Mikołajki, łańcuchy, bombki ozdabiane cekinami, lukrowane pierniczki. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Najciekawsze ozdoby, które dzieci wykonały samodzielnie lub przy niewielkiej pomocy rodziców zostały wyróżnione, a prace te wykonały następujące osoby: Woźniak Paulina, Radwańska Michalina, Krzywiecki Kamil, Krupianik Weronika, Woźniak Kamila, Czura Aleksandra, Ciotucha Oliwia, Buczek Karolina.

Organizatorami konkursu byli: Elżbieta Pomykała, Magdalena Wiszyńska, Anna Kołodziejczyk,

ks. Grzegorz Sobota