ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

W dniach 17-23 listopada 2014 roku po raz siódmy organizowany jest w Polsce

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości,

obchodzony jednocześnie w 143 krajach świata.

Uczniowie Szkoły Podstawowej włączyli się w ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. W ramach programu „Otwarta Firma – Poznajemy zawody w miejscu pracy” w dniu 18.11.2014r. trzydzieści troje dzieci, pod opieką pań: Jolanty Pielech, Agaty Kozieradzkiej, Elżbiety Nisiewicz i Magdaleny Wiszyńskiej, udało się z wizytą do Powiatowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Dzieci obejrzały wszystkie wozy strażackie i ich wyposażenie. Naszym uczniom bardzo spodobała się pokazowa akcja strażaków wyruszenia do pożaru. Aktywnie wzięły udział w pogadance z strażakami. Wielu małych chłopców zachwyconych pracą strażaków marzy o tym, aby nimi zostać.

Składamy serdeczne podziękowania – wszystkim Strażakom,

z aspirantem sztabowym, p. Zbigniewem Gibałą, Zastępcą Dowódcy Jednostki na czele, za okazane serce i cierpliwość.

Panu Dyrektorowi naszej szkoły serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej wycieczki.