„ŚWIĘTO RODZINY"

Czwartego czerwca w naszej szkole odbyło się coroczne święto: „Święto Rodziny”, łączące trzy bardzo ważne święta – Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca.

Najmłodsi uczniowie wierszem i piosenką podziękowali swoim rodzicom za trud wychowana. Po chwilach pełnych wzruszeń rozpoczęła się świetna zabawa. Dzieciaki z  SP  i ich rodzice wzięli udział w zawodach w badmintona, przedszkolaki świetnie bawiły się podczas gier tematycznych zorganizowanych przez wychowawczynie.  Starszym uczniom zorganizowano zawody rowerowe,  a chłopcy z Gimnazjum zagrali mecz „o wszystko” z odważną drużyną „oldboy”.Najmłodsi mogli wyszaleć się na darmowym „dmuchańcu”, a w przerwie,  szkolne Harcerki malowały im na rękach motylki i serduszka. Nagrodą za udział w róznych zawodach były medale. Uczestnicy zabawy mogli raczyć się pieczoną przez tatusiów kiełbaską, soczkami, lodami i ciastem. Życzymy  wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

Dużym zainteresowaniem cieszył się nowo oddany plac zabaw, ufundowany przez Radę Rodziców.