Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej w Strachocinie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 9.01.2020r.

Sale gimnastyczna w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a nawet przerażanie.  Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmicznej, różnorodnej muzyce i zabawach prowadzonych przez animatorów i wychowawców. Były pociągi, kolorowe kółeczka i tańce w parach z balonem. Największą atrakcją okazała się zabawa z chustą . Mimo chwilowego zmęczenia , dobry humor dopisywał wszystkim dzieciom, a uśmiech nie znikał z ich twarzy . Miłym akcentem na zakończenie były paczki  ufundowane przez R.R. Kolejny bal karnawałowy już za rok.