KONKURS BOŻONARODZENIOWY PT. "ANIOŁKI'."

Dnia 22 grudnia 2020r. w naszej szkole odbył się finał  konkursu plastycznego pt. ,, Aniołki”. Konkurs adresowany był do dzieci z punktu przedszkolnego i zerówki.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i zdolności plastycznych dzieci, pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz integracja. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Udział w nim wzięło 13 dzieci. Organizatorami konkursu były nauczycielki: Anna Sieniawska i Elżbieta Pomykała. Uroczystość wręczenia nagród uświetniły wspólnie zaśpiewane kolędy przy dekoracji Świątecznej.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Mateusz Koch

II miejsce: Jakub Brajewski

III miejsce: Gabriela Szałajko

Wyróżnienia:

Lena Buczek

Stanisław Barzyk

Maciej Cięciwa

Kinga Krupianik

Antonia Bieleń

Sara Żyłka

Za udział:

Michał Hyleński

Marcin Radwański

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Do 15 stycznia 2021 r. w Szkole Podstawowej w Strachocinie można oglądać wystawę pokonkursową.