Moc życzeń

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się

do swojego brata i wyciągasz

do niego ręce, jest  Boże Narodzenie"

Dzień 17 grudnia był dla wszystkich nas bardzo wyjątkowy. Cała społeczność szkolna spotkała się przy wspólnym stole. Piękne dekoracje, modlitwa, odczytywanie fragmentów Pisma św., wspólne kolędowanie i moc życzeń płynąca z głębi serca sprawiły, że czuliśmy się jak w domu, podczas wigilijnej kolacji z rodziną.Tradycyjnie nasi Harcerze przywieźli dla nas światełko z Betlejemskiej Groty, które  przekazaliśmy po naszej uroczystości do Kościoła Parafialnego.

Wigilia szkolna to prawdziwe rekolekcje dla nas wszystkich. Niech nasze poszukiwania szczęścia i miłości doprowadzą nas do Boga, który tej Nocy z miłości do nas stał się człowiekiem. Tylko Chrystus ma Bożą moc, dlatego jest zawsze tak bardzo oczekiwany. Niech więc świętowanie narodzin Zbawiciela świata napełni nas radością i nadzieją. Niech światło z Betlejem zajaśnieje nad nami rozświetlając mroki naszego życia.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były pogodne, a każdy dzień Nowego Roku pełen szczęścia i nadziei. Błogosławionych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!